Sprache wählen

Inżynier/ka branży mechanicznej

Miejsce pracy:

ILF-Poland, office Warsaw,

Oferta aktualna do:

31-08-2024

Zadania:

-Przygotowywanie specyfikacji materiałowej elementów rurociągowych i urządzeń ciśnieniowych
-Analiza i przygotowywanie warunków technicznych wykonania i odbiór instalacji technologicznych
-Przygotowywanie klas materiałowych, przygotowywanie kart doboru urządzeń i elementów instalacji technologicznych
-Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych
-Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej urządzeń ciśnieniowych
-Przygotowywanie, weryfikacja i ocena ofert technicznych
-Analizy ryzyk i zagrożeń
-Prowadzenie nadzorów autorskich na budowie

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechanika lub pokrewne
-Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w branży chemicznej lub petrochemicznej
-Wymagana dobra znajomość oprogramowania AutoCad
-Mile widziana znajomość oprogramowania Aveva PDMS
-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-Rzetelność i dobra organizacja pracy

We offer:

-Ambitną i ciekawą pracę w jednym z największych biur inżynieryjnych w Polsce, należącym do międzynarodowej Grupy ILF
-Udział w znaczących dla społeczeństwa inwestycjach z obszarów takich jak: energetyka odnawialna, ochrona środowiska, bezpieczeństwo energetyczne, transport publiczny
-Dynamiczny rozwój zawodowy we współpracy z ponad 200 osobowym multidyscyplinarnym zespołem inżynierskim
-Zdobycie unikalnej wiedzy oraz specjalizacji zawodowej w wielu obszarach: energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko, transport i przestrzeń miejska oraz ropa, gaz i przemysł
-Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku we współpracy z inżynierami z innych biur Grupy ILF
-Przyjacielską atmosferę pracy
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
-Elastyczne godziny rozpoczęcia (8.00-9.00) i zakończenia pracy (16:00-17:00)
-Możliwość skorzystania z opcji „krótsze piątki”
-Pracę w biurze lub w modelu hybrydowym
-Komfortowe warunki pracy: duża przestrzeń biurowa, zielone otoczenie, infrastruktura przyjazna rowerzystom (parking, prysznice)
-Pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed, Kafeteria MyBenefit, dostęp do platformy rozwojowej MultiLife, dofinansowanie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakiety okolicznościowe z okazji ślubu i narodzin dziecka
-Dofinansowanie nauki języków obcych (200 zł /m-c)
-Bezpłatna nauka języka niemieckiego w małych grupach w godzinach pracy
-Dofinansowanie studiów podyplomowych
-Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych oraz konferencjach tematycznych

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ilf.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikację prosimy kierować do:

   ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
Ms. Jolanta Folwarczny
Osmańska 12
02-823 Warsaw

Telefon: +48 (22) 4 30 - 2635
Fax: +48 (22) 4 30 - 2601

e-mail: jolanta.folwarczny@ilf.com

Druckversion